

Aardbevingsschade?
Woningeigenaren die getroffen zijn door aardbevingen kunnen in bepaalde gemeenten een vergoeding krijgen. Deze compensatie-regeling van de NAM moet besteed worden aan energiebesparing van de woning. Meer info op http://www.namplatform.nl/mijn-huis. Ook kunststof kozijnen komen in aanmerking voor de NAM subsidie.
Met Jansma Burdaard kunststof kozijnen bespaart u behalve op onderhoud, ook nog eens flink op energiekosten, dankzij de beste isolatiewaarden in combinatie met het hoogrendements glas.
Tel daarbij op het extra wooncomfort, de waardevermeerdering van uw woning, de fraaie uitstraling… en de keus is snel gemaakt!
En wist u dat onze kunststof kozijnen niet duurder zijn dan goed hardhout?
Bel voor een afspraak met een van onze vertegenwoordigers of bezoek onze showroom, we nemen graag de tijd voor u!
Natuurlijk kunt u ook een online afspraak maken of een vrijblijvende offerte aanvragen.